Płyty sklejki fornirowane

Płyty sklejki fornirowane

Płyty Fornirowane

W SunWood oferujemy szeroki wybór płyt fornirowanych o niezwykłej gamie kolorystycznej, która sprawi, że każde wnętrze w Warszawie stanie się wyjątkowe. Różnorodność wzorów płyt fornirowanych pozwala na wybór płyty, która spełni wszelkie oczekiwania wizualne, nadając niezwykłego charakteru meblom, jak i całej aranżacji wnętrza.
W swojej ofercie posiadamy płyty fornirowane z drewna europejskiego, amerykańskiego, jak i płyty fornirowane stworzone z drewna egzotycznego. W SunWood dostępne są także płyty fornirowane okleiną modyfikowaną, które stworzą niepowtarzalny klimat w każdym warszawskim wnętrzu.

Płyty fornirowane w okleinie naturalnej

Płyta fornirowana W OKLEINIE NATURALNEJ – powstaje poprzez połączenie płyty (MDF, wiórowa, stolarska, sklejka) i forniru czyli cienkich pasków naturalnego drewna. Płyta fornirowana jest w meblarstwie punktem pośrednim pomiędzy płytą laminowaną, a drewnem litym. Meble robione z płyty fornirowanej są skierowane do klientów chcących połączyć naturalne piękno drewna z trwałością i elastycznością danej płyty.

Zastosowanie

W przemyśle meblarskim płyta fornirowana ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest używana do produkcji mebli, frontów meblowych, blatów i korpusów, a także drzwi, paneli ściennych, szaf przesuwnych czy głośników i wielu innych.

Płyta fornirowana oddaje niepowtarzalny unikatowy wygląd w aranżacji wnętrz dzięki swej unikatowości i niepowtarzalności która płynie z naturalnego drewna.

Fornirujemy na płytach:

  • MDF
  • HDF
  • Wiórowych
  • Sklejkach
  • Płytach Stolarskich
  • Sklejkach elastycznych

I we wszystkich standardowych grubościach.